Zabawka dla dzieci - łowienie rybek​

Spośród propozycji wielu marek warto wyróżnić SMALL FOOT, producenta dbającego nie tylko o uczenie maluchów, ale również ekologię, ponieważ lwia część asortymentu została stworzona z drewna. Przebijanka dla dzieci jest bardzo ciekawym pomysłem na prezent. Zabawa jest bardzo prosta i wymaga od dziecka uderzenia młoteczkiem w figurki, który wystają ponad podstawę. Wspomniane figurki balansują parami, dlatego kiedy jedna znajduję się pod planszą, druga będzie u góry. Dzięki temu zabawa może trwać bez końca, a maluch musi wykazać się refleksem oraz celnością. Ta zabawka zręcznościowa również jest stworzona z drewna.

Jak wybrać najlepszą zabawkę zręcznościową dla swojego dziecka?

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania, na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem – dajcie się przenieść do podwodnego świata. Small Foot design prezentuje grę, polegającą na łowieniu rybek z oceanu. Nauka i rozrywka w jednym? Teraz to możliwe! Piękna, różnorodna kolorystyka, zachęci Twoje dziecko do zabawy. Ćwiczcie razem zdolności manualne – łowienie rybek, to nie taka prosta sprawa!

Każdy rodzic pragnie, żeby jego maluch podczas zabawy, rozwijał również inne umiejętności.
Small foot, wychodzi z idealną inicjatywą. Drewniane łowisko to gra zręcznościowa, która pomoże Wam odkryć życie oceanu. Specjalna wędka z magnesem, z pewnością ułatwi Wam zadanie. Wyprofilowana w ten sposób, żeby malutkie rączki nie miały problemu z jej chwyceniem.

ZAWODY W ŁOWIENIE RYBEK!

Możecie urządzić sobie zawody – kto szybciej je wyłowi. To świetny pomysł na zagospodarowanie długich godzin. Aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę, możesz pomóc dziecku nazwać każdą rybkę.

Rozwijajcie spryt, kto złowi największą ilość? Pierwszy wygrywa! Ćwiczcie zdolności motoryczne – niech żadna rybka nie upadnie podczas wyciągania! To doskonały sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Kolorowe elementy, z pewnością przyciągną wzrok Twojej pociechy i nauczą skupiania. Ponadto możesz urozmaicić zabawę poprzez opowieści o konkretnych rodzajach rybek i morskiej faunie i florze. Dodatkową zaletą gry, jest to, że w ciągu paru sekund może przemienić się w układankę.

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Zarówno dla dziewczynek, chłopców, jak i dla całej rodziny! Wymiary to 40×29×1 cm, więc plansza nie zajmuje dużo miejsca. Lekka waga sprawia, że maluch bez trudu sam przeniesie ją w inne miejsce.
Radość i nauka w jednym jest możliwa. Zamów drewniane rybki do łowienia i sam się o tym przekonaj.