Przebijanka dla dzieci SMALL FOOT

Spośród propozycji wielu marek warto wyróżnić SMALL FOOT, producenta dbającego nie tylko o uczenie maluchów, ale również ekologię, ponieważ lwia część asortymentu została stworzona z drewna. Przebijanka dla dzieci jest bardzo ciekawym pomysłem na prezent. Zabawa jest bardzo prosta i wymaga od dziecka uderzenia młoteczkiem w figurki, który wystają ponad podstawę. Wspomniane figurki balansują parami, dlatego kiedy jedna znajduję się pod planszą, druga będzie u góry. Dzięki temu zabawa może trwać bez końca, a maluch musi wykazać się refleksem oraz celnością. Ta zabawka zręcznościowa również jest stworzona z drewna.

Na czym polega zabawa?

Zabawa polega na tzw.”przebijaniu”, czyli uderzaniu drewnianym młotkiem w pojawiające się na powierzchni planszy robaczki. Co warto dodać, przy uderzeniu w jeden z pojawiających się elementów, na jego miejsce od razu pojawia się drugi. Przebijanka bawi, łącząc zatem zmysł spostrzegawczości, refleksu i zdolności manualnych dziecka.

Zabawka spośród innych tego typu wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania. Drewniane elementy są wykonane dbale i estetycznie, przy tym zachowując przez długi czas swoje naturalne właściwości. Niewątpliwie dużą zaletą jest również kolorystyka poszczególnych elementów. Przeważają kolory jaskrawe, czyli takie, które na zmysły dziecka oddziałują najlepiej. Zabawka przyciąga więc dużą uwagę i jest świetną formą relaksu i zabawy dla dzieci. Rodzice natomiast mogą być spokojni, że dziecku dostarcza się zabawy, w najczystszej i najbliższej naturze postaci.

ZABAWKA ZRĘCZNOŚCIOWA DLA DZIECI OD DWÓCH LAT

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w przedziale wiekowym od dwóch lat, przy czym nie ma określonej górnej granicy. Sprawdzi się ona więc zarówno u najmłodszych, jak i u nieco starszych dzieci. Nie ma tutaj również określonej płci dziecka, bowiem kolory czy sam kształt jest uniwersalny, odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Materiał wykonania to oczywiście w całości drewno, które zostało pomalowane naturalnymi lakierami, nieszkodzącymi zdrowiu dziecka.

Zabawki Small Foot Design doskonale komponują się z potrzebami naszych pociech. Przede wszystkim sprawiają, że dziecko bawi się doskonale, rozwija swoje zdolności manualne i spostrzegawczość, rozwija kreatywność i przede wszystkim uczy się kolorów i kształtów. Zabawki wykonane z drewna są jednymi z tych, których trend rozwija się na rynku, wypierając zabawki i gadżety robione z tworzyw sztucznych. Przebijanka jest więc dla takich produktów doskonałą alternatywą.