Drewniana Deska Do Balansowania SMALL FOOT

Zadaniem dziecka jest położenie stóp w zaznaczonych punktach i balansowanie na desce w taki sposób, żeby utrzymać równowagę, ale nie tylko. Mianowicie, na środku produktu znajduje się swego rodzaju labirynt, w którym umieszcza się piłeczki, a celem jest doprowadzenie ich do środka wspomnianego labiryntu. Całość wykonano z drewna i pomalowano bezpiecznymi dla dziecka farbami. Wymiary produktu wynoszą 45 x 30 cm. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia Dzieci uczą się poprzez zabawę, dlatego opinie wielu specjalistów potwierdzają, że kupowane maluchom produkty powinny nie tylko bawić, ale też edukować.

Zabawki zręcznościowe bardzo dobrze wpływają na koordynację ruchową oraz motorykę czy sprawność manualną – oczywiście zależnie od modelu.

Drewniana deska do balansowania dla dzieci​

Drewniana deska do balansowania Small Foot Design w kolorze zielonym to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które chcą potrenować swoją koordynację ruchową. Deska posiada także specjalny labirynt, przez który należy przeprowadzić trzy różnokolorowe piłeczki, podczas stania na niej. Dzięki temu pracuje się nad utrzymywaniem równowagi oraz ciałem, ćwiczy się również własną cierpliwość. Deska balansująca dla dzieci będzie optymalnym wyborem zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Można z niej korzystać wewnątrz domu, jak i na zewnątrz, np. w ogrodzie lub też na działce. Wystarczy ułożyć ją na stabilnym podłożu, a następnie zacząć z niej korzystać. Deska nie znajduje się na dużej wysokości, więc jest całkowicie bezpieczna dla wszystkich użytkowników.

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKONANIE

Deska do balansowania dla dzieci nie należy do najdroższych zabawek, za to jest w stanie rozwinąć praktycznie każde dziecko. Zabawka cechuje się solidnością, do jej stworzenia wykorzystano najwyższej jakości drewno, dlatego odznacza się ona wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i długą żywotnością. To zabawka dla dzieci w różnym wieku, dlatego, jeśli rodzina jest wielodzietna, nie powinno zabraknąć jej w domu. Złapanie równowagi na takiej desce nie jest skomplikowanym procesem, wystarczy odrobina treningów, aby popracować nad swoją koordynacją ruchową i ćwiczyć całe swoje ciało. Zabawka przydaje się przede wszystkim dzieciom, które wykazują dużą ruchliwość. Jest także odpowiednią opcją dla młodych osób, które nie uprawiają żadnej aktywności fizycznej.