TOP 5 zabawek ogrodowych dla Twojego dziecka

Kiedy nadchodzą cieplejsze czasy, zabawa na zewnątrz jest niesamowitą atrakcją dla dziecka. Przebywanie na świeżym powietrzu jest bardzo zdrowe, pociecha ma również dobre warunki do aktywności fizycznej. To także wyjątkowa okazja dla rodziców, żeby bawić się wspólnie. Jednak żeby na zewnątrz zawsze czekała frajda, konieczne będą zabawki do ogrodu dla dzieci. Jakie sprawdzą się najlepiej? Zobacz nasz ranking!

Zabawki ogrodowe to fenomenalnie skuteczny sposób, żeby dziecko chętniej przebywało na zewnątrz. Dlaczego to tak istotne? Do poprawnego rozwoju, pociechy potrzebują bardzo dużo ruchu. Co więcej, samo oddychanie świeżym powietrzem jest dobre dla zdrowia. Nie da się też zapominać o zbawiennym działaniu słońca. Mianowicie, jego promienie stymulują organizm do wzmożonej produkcji witaminy D3. Zapobiega ona cukrzycy i chorobom serca, wzmacnia kości, zęby itd. W takim razie, jakie zabawki na podwórko będą strzałem w dziesiątkę?

1. SMALL FOOT Huśtawka okrągła dysk

Ta wyjątkowa zabawka ogrodowa będzie doskonałym wyborem dla każdej pociechy. Aż ciężko sobie bowiem wyobrazić zabawę w ogrodzie bez huśtawki! Co więcej, nie jest to standardowy produkt tego typu, ponieważ zamiast dwóch lin, siedzisko jest utrzymane jedną. Dzięki temu pociecha musi jeszcze bardziej panować nad swoją równowagą. Mało tego, takie rozwiązania pozwala bujać się w każdą stronę!

2. SMALL FOOT Piłka do Skakania z Uchwytem

Zależy Ci na ruchu swojego dziecka? W takim razie wybierz tę uroczą piłkę! Skakanie na niej jest świetnym treningiem utrzymania równowagi, a także mięśni nóg i kręgosłupa. Co więcej, w celu ułatwienia pociesze zabawy na piłce znajduje się uchwyt. Tego rodzaju zabawki ogrodowe dają też wielką frajdę! Piłka jest polecana od drugiego roku życia.

3. SMALL FOOT Skoczek Pogo

W kwestii samego skakania jeszcze lepszym rozwiązaniem okaże się Skoczek Pogo. Pamiętaj jednak, że ta zabawka ogrodowa jest przeznaczona dla dzieci od piątego roku życia. Zawsze miej na oku swoją pociechę w celu zagwarantowania jej bezpieczeństwa. Malec na pewno nie będzie zawiedziony z takiego prezentu! 

4. SMALL FOOT Jeździk Koparka dla Dziecka

Jeździki to bardzo popularne zabawki do ogrodu dla dziecka. Jednakże prezentowany produkt jest świetnie zaprojektowany zarówno pod kątem jakości wykonania, ale też innowacyjności! Ten jeździk jest bowiem koparką! Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało możliwość przewiezienia swoich zabawek, piasku itd. Przez to zyska nie tylko jego kondycja fizyczna, ale też wyobraźnia!

5. SMALL FOOT Duże Bierki Drewniane XXL Mikado

Praktycznie każdy człowiek miał kiedyś styczność z bierkami. Ta wyjątkowa, a jednak prosta w swojej istocie gra podbija od wieków serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dlaczego jednak taki produkt trafił do naszego rankingu? Te bierki świetnie nadadzą się do ogrodu, ponieważ każda z nich ma aż 75 centymetrów długości! Dzięki temu gra jest bardziej pasjonująca!